- 68%

Asics Lite-Show Jacket Blue

Kurtka do biegania

Kod produktu 154575-8094

129.99 PLN 409.99 PLN (≈ 130 PLN) (≈ 33 USD) (≈ 29 EUR) (≈ 26 GBP) (≈ 2330 RUB) (≈ 774 CZK) (≈ 887 UAH)

Produkt dostępny

Wybierz rozmiar

  • L Pospiesz się, została tylko 1 sztuka
Ocena produktu

Wybierz rozmiar (EU)

L

Biegnij z otwartym umysłem w kurtce biegowej Asics Lite-Show z dużą ilością odblasków. Zbudowany specjalnie dla sportowców, którzy trenują wcześnie rano i późno w nocy.

 

Kurtka charakteryzuje się lekkością i oddychalnością. Perforowana częścią pod pachami i bokami tej kurtki, zapewniają wspaniałą wentylacje w tych obszarach. Dziurkowany materiał oznacza zwiększoną wentylację, zapobiegając temu dyskomfortowi podczas treningu i utrzymuje Cię w chłodzie. Wzbogacona technologią Motion Dry, kurtka ta będzie odprowadzać pot z powierzchni skóry w celu szybkiego odparowania, dzięki czemu pozostaniesz wolny od wilgoci. Regulowane rękawy zapewniają nieograniczoną mobilność. Przesunięte szwy zapewniają dopasowanie bez podrażnień. Pełny suwak umożliwia regulację przepływu powietrza w zależności od pogody. Dwie zabezpieczone boczne kieszenie zapewniają pewne i wygodne przechowywanie i pozwalają  zabrać ze sobą podstawowe akcesoria i trenować z pewnością, że nic z nich nie wypadnie. Technologia Lite-Show firmy Asics dopełnia kurtkę, nanosząc na rękawy odblaskowe nadruki, dzięki czemu  zapewniaj bezpieczeństwo w ciemniejsze dni. Dodatkowe odblaskowe detale dodatkowo gwarantują widoczność przejeżdżającym pojazdom.

Asics Lite-Show Jacket Blue

S1 - Shield

S1 - Shield

Technologia S1 gwarantuje ochronę przed wiatrem i deszczem, pozwalając na komfortowy trening niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymiary w CM podane są według tabel producenta

Rozmiar EU Rozmiar UK Rozmiar US Rozmiar CM
L
M
S
XL
XS
XXL
XXXL