- 59%

Fusion C3 Long Tights Black

Spodnie do biegania

Kod produktu 5103422

119.99 PLN 289.99 PLN (≈ 120 PLN) (≈ 31 USD) (≈ 28 EUR) (≈ 24 GBP) (≈ 1977 RUB) (≈ 716 CZK) (≈ 736 UAH)

Produkt dostępny

Wybierz rozmiar

  • M Pospiesz się, została tylko 1 sztuka
Ocena produktu

Wybierz rozmiar (EU)

M

Miękkie i elastyczne spodnie do biegania sprawdzą się na każdej z możliwych tras. Boczne kieszenie z cienkiego materiału pomieszczą produkty energetyczne. Szeroki, elastyczny pas trzyma spodnie zapobiegając zsuwaniu się w czasie biegu. Tkanina z certyfikatem OekoTex gwarantuje świetne odprowadzanie wilgoci. Odblaskowe elementy gwarantują widoczność po zmroku.

Spodnie Fusion wyposażone zostały w unikalny system specjalnych, pionowych kieszonek, w których schowasz wszystkie niezbędne drobiazgi, takie jak klucze czy telefon. Kieszonki pomieszczą także butelki z wodą.

FUSION - nowoczesna marka performance, która dostarcza najwyższej jakości produkty gwarantujące komfort i funkcjonalność. Pomoże Ci zawsze osiągać najlepsze wyniki.

Wysoka wydajność

Produkty FUSION mają na celu pomóc sportowcom być nie do powstrzymania w każdych warunkach. Wysoka wydajność pomaga biegaczom, rowerzystom i triathlonistom być nie do powstrzymania w każdych warunkach. 

FUSION ma do zaoferowania dwie linie produktów: linia SLI przeznaczona na zawody, zapewnia zwiększoną wydajność oraz linia C3 stworzona na treningi, gwarantująca komfort i ochronę.

Grupa docelowa
FUSION to marka dla każdego: w ofercie znajdziemy męskie i żeńskie produkty w dużym zakresie rozmiarów.

Fusion C3 Long Tights Black