- 66%

Fusion C3+ Short Tights

Spodenki do biegania

Kod produktu 53116

99.99 PLN 289.99 PLN (≈ 100 PLN) (≈ 25 USD) (≈ 23 EUR) (≈ 19 GBP) (≈ 1650 RUB) (≈ 587 CZK) (≈ 619 UAH)

Produkt dostępny

Wybierz rozmiar

  • L Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki
  • M Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki
  • XL Pospiesz się, została tylko 1 sztuka
Ocena produktu

Wybierz rozmiar (EU)

L
M
XL

Miękkie i elastyczne spodenki do biegania sprawdzą się na każdej z możliwych tras. Boczne kieszenie z cienkiego materiału pomieszczą produkty energetyczne. Elastyczny pas trzyma spodnie zapobiegając zsuwaniu się w czasie biegu. Tkanina z certyfikatem OekoTex gwarantuje świetne odprowadzanie wilgoci. Odblaskowe elementy gwarantują widoczność po zmroku.

Spodenki Fusion wyposażone zostały w unikalny system specjalnych kieszonek, w których schowasz wszystkie niezbędne drobiazgi, takie jak klucze czy telefon. Kieszonki pomieszczą także butelki z wodą.

FUSION - nowoczesna marka performance, która dostarcza najwyższej jakości produkty gwarantujące komfort i funkcjonalność. Pomoże Ci zawsze osiągać najlepsze wyniki.

Wysoka wydajność

Produkty FUSION mają na celu pomóc sportowcom być nie do powstrzymania w każdych warunkach. Wysoka wydajność pomaga biegaczom, rowerzystom i triathlonistom być nie do powstrzymania w każdych warunkach. 

FUSION ma do zaoferowania dwie linie produktów: linia SLI przeznaczona na zawody, zapewnia zwiększoną wydajność oraz linia C3 stworzona na treningi, gwarantująca komfort i ochronę.

Grupa docelowa
FUSION to marka dla każdego: w ofercie znajdziemy męskie i żeńskie produkty w dużym zakresie rozmiarów.

Ubrania Fusion tworzone są ze szczególną starannością, i co ważne - produkowane w fabrykach w Europie.

Fusion C3+ Short Tights